Łódź z charakterem

Łódź z charakterem

EMPRESS jest niepowtarzalną stalową jednostką wyspecjalizowaną do obsługi wszystkich typów nurkowań. Podczas wielu lat eksploracji mórz i oceanów, odkrył ponad 600 wraków na wodach Indonezji, Malezji, Singapuru i Australii.

Uczestniczył w projektach ekologicznych, podczas których załoga zamontowała ponad 350 stanowisk do kotwiczenia łodzi. Nic więc dziwnego, że znamy znacznie więcej niepowtarzlnych miejsc do nurkowania oraz mamy swoje, tylko nam znane podwodne zakamarki, czekające na nurków z naszej łodzi.

Empress jest więc przystosowany do pracy we wszystkich warunkach pogodowych, a wyposażenie i konstrukcja służy komfortowemu przebywaniu załogi podczas nawet długich rejsów.

Eksploracja dzikich miejsc nurkowych, odnalezionych pięknych i słynnych wraków wymaga posiadania wysokiej klasy zabezpieczenia. Dlatego na łodzi znajduje się wiele niespotykanych udogodnień.

Nurkowie mają do dyspozycji nitrox i trymiks, szybkie sprężarki ColtriSub pod pokładem, dwie łodzie motorowe, windę elektryczną o udźwigu 300 kg, drążki dekompresyjne oraz support tlenowy na długich wężach oraz wiele innych.

Jako jedyni mamy autopilota sprzężonego z systemem GPS, sterami i silnikami, radar podwodny i sonar boczny 3D, pozwalające precyzyjnie ustalać pozycje nurkowe.

Zobacz specyfikację łodzi