Marzy Ci się prawdziwa podwodna przygoda?

Myślisz nie tylko o wygodzie, ale też o bezpieczeństwie wyprawy?

Zapraszamy na EMPRESS – najbezpieczniejszą łódź safari w Indonezji!!!

Wciąż jedno z najbardziej pożądanych na świecie miejsc do nurkowania rekreacyjnego, gdzie piękno widoków z pokładu równa się ciekawym i zróżnicowanym krajobrazom podwodnym z ogromnym bogactwem fauny i flory!

Archipelag Raja Ampat składa się z tysięcy drobnych wysepek i czterech głównych wysp, nazwanych „Czterema Królami” (czyli Raja Ampat). Są to Waigeo, Misool, Salawati i Batanta. Ta część świata dopiero niedawno (ok. 2004 r.) została odkryta dla turystów, którzy znajdują tu krystalicznie czyste wody z rajskimi, odciętymi od świata plażyczkami, strome skały porośnięte bujnymi lasami tropikalnymi i niezwykłe bogactwo życia podwodnego, które odkrywają z akwalungiem lub zwykłą maską i rurką.

Harmonogram rejsów EMPRESS

Aktualności

20 sierpnia 2020

MV EMPRESS LIVEABOARD COVID19 Health Protocol

The following practices have been considered based on communications from the World Health Organization (WHO), Divers Alert Network (DAN), PADI, […]
9 listopada 2018

Why we love Raja Ampat

Remote, with no sign of civilization and landscapes that makes you feel like you are in a Jurassic world. This […]

Operator

EMPRESS zarządzana jest przez znane z doskonałej obsługi centrum nurkowe Scuba Froggy, które nie tylko dba o wszelkie udogodnienia związane z bezpieczeństwem, efektywne i atrakcyjne nurkowania, ale także ciekawe atrakcje między nurkowaniami na pokładzie i na lądzie!


„Dving is all about fun!”

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji?


Zadzwoń:

+62 813 389 601 77


Napisz do nas:

contact@scubafroggy.com


EmpressDive

EmpressLiveaboard